Kerstshow geopend!
1 november 2011 om 09:03
Kerstshow 2011
Onder het thema 'Land of snow' is deze maand de kerstshow bij Tuincentrum Burgum weer geopend. De vernieuwde kerstshow biedt een groot aanbod kerstartikelen. Bijzonder is dit jaar een echte koek & sopie stand die in de weekenden tussen Sinterklaas en Kerst geopend is. Bezoekers kunnen dan genieten van warme chocolademelk en uiteraard ontbreekt de warme glühwein niet.
De kerstshow heeft verder diverse thema's waarbij onder andere een romantische kersttafel helemaal in stijl is ingericht. Het thema 'heartwarming' brengt de kleuren rood en roze bij elkaar met veel hartjes. De opzet van 2011 is erg ruim gemaakt waardoor bezoekers veel meer kunnen zien van wat er allemaal te koop is. Een mysterieuze boomstam is tevens de moeite waard om te bekijken.
Kerstverlichting met led
Bij Tuincentrum Burgum is dit jaar wederom een groot assortiment led-verlichting voor in de kerstboom te krijgen. De led-verlichting heeft een groot aantal voordelen zoals een langere levensduur, energiezuinig en het is niet meer nodig om kapotte lampjes te vervangen. Dit jaar is er ook dimbare ledverlichting en worden er kunstbomen verkocht welke al voorzien zijn van alle led kerstverlichting. Dit bespaart weer veel werk bij het optuigen van de boom! Ook biedt Tuincentrum Burgum ledverlichting (Fairybell, vanaf 260 euro) welke in de vlaggenmast gehangen kan worden.
Kom gerust langs en proef de sfeer!